51Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

16BAYAN ÜYELER

14ERKEK ÜYELER

HIZLI GİRİŞ İÇİN HEMEN SOHBET'E BAŞLAYIN

seslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichat

Sevda

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

harun_34

Güzeli güzel yapan edeptir,

harun_34

Sevmek için yürek, sürdürmek için emek gerek.

harun_34

iyi ara güzeli ara dogruyu ara ama kusur arama

ReaL_34

insan yanlızlıgını yanındaymışgibi davrananlarda ögrenir

ReaL_34

yüreginde hissedersen mesafe yoktur

harun_34

ce0 kurucu skype iletişim celilkop02@hotmail.com

harun_34

güzel şeyler hiç bitmesın.mesale sen

En büyük Sesli Sohbet Siteleri

 Günümüzün en büyük sesli sohbet siteleri hangi siteler ve aldığı olumsuz yorumlar neler?

 1)      Sesli SOHBET : Kullanıcısı baya bir yüksek bir sitedir. Ama site içerisinde hiçbir şekilde kullanıcı listesini, aktif kaç kişi olduğunu, özel mesaj yetkisi ve benzeri hiçbir yetkiyi sizlere vermezler. Buda site içerisindeki faaliyetleri görmenizi engeller. Yetkileri tamamen ücretlidir. 1000 TL gibi bir fiyatla özel yetki satın alarak her şeyden faydalanabiliyorsunuz.

2)       : Bu site eski bir site ismine sahip. Ek büyük siteler satın alıp kullanıcı kitlesini çoğaltırlar genellikle. Yetki konusunda ise kimseye sınıf vermeyip komutlarından kesinti yaparlar. Böylelikle siteye yeni giren bir kişi bazı sohbet seçeneklerinden mahrum kalabiliyor. Site içerisinde çok fazla gereksiz herkese toplu mesaj atılarak yeni giren misafirleri bu durumdan rahatsız edebiliyor. Yani bu sitenin aldığı yorumlar gerçekten kötü.

 3)      SesliYoutubE: Bu site en büyük olumsuz yorum alan siteler arasında yer alıyor. Sitesinde ziyaretçi tutmak için başka sohbet siteleri üzerinden insanların emeğini çalarak kendi sitesine çekmeye çalışıyor. Odalardaki sohbet oldukça kötü bir pozisyonda güzel bir ciddiyetli yönetim kadrosuna ihtiyacı var. Yeni gelen bir misafirin bu sitede durma olasılığı çok düşük.

 Ve Gerçek Anlamda Seviyesiyle Ünlü Sesli ReaL.COM

Sesli ReaL. sitesinin geçmişe dayalı en az 10 yılı var. 10 yıldır sevilen sayılan değer gören, ilgi gören bir site olarak herkes tarafından tutuldu ve sevildi. Binlerce insanı bir arada tuttu ve eğlenceli bir ortam sağladı. İnsanların sitemizi tercih etmesinin en büyük sebebi ise ayrım yapmadan argoya küfüre hakarete yer vermeyen bir siteyiz. Seviyeyi başta tutarak hiçbir olumsuz harekete yer vermeden en iyi imkanları sağlamak üzere güzel bir ortam sağlıyoruz. Güzel arkadaşlık ortamını insanlara sağlıyoruz.  Sitemize gelerek bizleri daha çok yakından keşfedebilir ve arkadaşlık ortamımızdan sunduğumuz tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.


YAZAR : harun_34
TARİH : 02 Haz Çar 20:06
OKUNMA : 317


Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR

< })();